O nas
Serwis
Wymiana Szybki
Sklep
FAQ
Kontakt
Aktualności
Samsung S8 oraz S8+ Wymiana zbitej szybki
2018-08-20

Miło jest nam poinformować iż rozszerzyliśmy ofertę wymiany zbitej szybki o kolejne flagowe urządzenia tj. SAMSUNG GALAXY S8 (za 450 zł) oraz S8+ (koszt 500 zł)

ZAPRASZAMY!

Wymiana zbitej szybki Samsung S7 EDGE
2018-03-13

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, miło nam poinformować o wdrożeniu usługi wymiany zbitej szybki w SAMSUNG S7 EDGE

Warunkiem skorzystania z oferty jest oryginalny wyświetlacz prawidłowo generujący obraz oraz właściwa reakcja na dotyk.

Wymiana odbywa się za pomocą specjalistycznego sprzętu w technologi OCA.

Aktualnie pracujemy nad wprowadzeniem nowych modeli, w tym S8 oraz S8+.
W przypadku uruchomienia usługi niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy.

Naprawa smartfonów
2017-06-27

Nowoczesne telefony potrzebują nowoczesnego serwisu. Bez względu na to czy jest to wymiana płyty głównej, paneli dotykowych, elementów elektronicznych, czy będzie to aktualizacja systemu, jego przeinstalowanie czy też konfiguracja. Mogą zdarzyć się także gorsze przypadki takie jak zalanie, spięcie układów zasilania, wyrwanie styków lub pęknięta szybka. Wszystkie te usterki i awarie zlecić należy fachowcom. To oni przy użyciu profesjonalnych narzędzi, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i norm, dadzą gwarancję na wykonaną naprawę i pozwolą nam cieszyć się smartfonem na długi czas. Do wykonania tak skomplikowanych jak i prostych czynności, niewątpliwie potrzeba bogatego doświadczenia i długich lat spędzonych za biurkiem naprawiając nie jeden nawet "historyczny" model telefonu. Praktyka czyni mistrza. Właśnie dlatego, warto jest wybierać te serwisy i tych fachowców, którzy w dziedzinie GSM prowadzą działalność długie lata. Mamy dzięki temu gwarancję, że naprawa nie jest zlecana pierwszym lepszym "hobbystom" i jest warta swojej ceny. Zapraszamy do naszego serwisu Krystel GSM Rybnik, gdzie zajmujemy się profesjonalną naprawą smartfonów, najpopularniejszą usługą, jest wymiana szybki w smartfonie.

Serwis telefonów komórkowych w Rybniku
2017-06-26

Pierwsze telefony pojawiły się w XIX wieku, a w 1876 roku został opatentowany pierwszy z telefonów - telefon stacjonarny. Prawie 100 lat później firma Ericson pokazała światu telefon komórkowy. Od tamtego czasu ewolucja tego urządzenia jest niebywale ciekawa i zachwycająca. Począwszy od telefonów o budowie większej niż cegła, aż do ich ucywilizowania, gdzie mieściły się w jednej ręce i za pomocą jednej ręki w praktycznie minimalnym odstępie mogła ona obsługiwać małe klawisze na klawiaturze. Dziś telefony są wysoko zelektronizowane. Posiadają wiele czujników, ich budowa jest specyficzna, każdy z producentów dokłada do nich coś od siebie. Już teraz kupić możemy telefony z zaokrąglonymi ekranami. Ważne jest, aby telefon odpowiednio konserwować a w przypadku usterki lub awarii wybrać serwis, który będzie autoryzowanym serwisem danego producenta, doświadczonym i praktykującym. Wyposażonym w specjalistyczne narzędzia, składający się z fachowców, którzy bez problemu zlokalizują usterkę lub wymienią szybkę. Jeśli twój telefon wymaga naprawy i na przykład wymiana szybki jest wskazana zapraszamy do serwisu telefonów komórkowych Krystel GSM RYBNIK.

Wymiana szybki w telefonie - tanio i profesjonalnie.
2017-06-20

Czasy, gdy telefon komórkowy przekształcał się z przysłowiowej "cegły" do minimalnych rozmiarów, minęły bezpowrotnie. Era ta zakończyła się tak szybko jak przyszła. Dzisiaj telefony znowu są pokaźnych rozmiarów z tą jednak różnicą,że pod swoją obudową posiadają jeszcze więcej elektroniki niż kiedykolwiek. Wraz z postępem technologicznym, każdy producent wprowadza do swojej marki nowinki, które udoskonalają telefon i sprawiają, że jest on praktycznie "wszystkim". Potrafi robić lepsze zdjęcia niż nie jeden profesjonalny aparat fotograficzny, zastępuje latarkę, mierzy nasz puls, prowadzi do celu jako nawigacja. Im większy wyświetlacz takiego telefonu tym oczywiście lepiej - więcej nie tylko na nim widać, jest też bardziej czytelny i wyrazisty. Każdemu z nas zdarzyło się, że choć raz telefon upadł. Niefortunnie, gdy spadnie wyświetlaczem do dołu. Jedynym sensowny rozwiązaniem jest wymiana szybki w telefonie. Profesjonalną wymianę zlecić należy tylko fachowcom. W odpowiednich warunkach i przy użyciu specjalistycznych narzędzi pozwalających na demontaż rozbitej szybki potrafią wymienić ją tak, że nie straci ona swoich właściwości dotykowych, będzie szczelna, a na wykonaną usługę otrzymacie Państwo gwarancję. Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu GSM, który profesjonalnie zajmie się wymianą szybki w telefonie zapraszamy do punktu Krystel GSM RYBNIK.

Kontakt

ul. Patriotów 30

44-253 Rybnik

(Boguszowice Osiedle)

Godziny Otwarcia

Pn-pt. 9.30 - 17.00

Sob. 9.00 - 13.00

Napisz do nas

Masz pytania? Sugestie? Twojego telefonu nie ma na liście? Zapraszamy do kontaktu.

Informacja
x
Drodzy klienci !!

Zapraszamy do naszego serwisu na profesjonalną wymianę zbitej szybki / wyświetlacza w większości dostępnych modeli !